Książki poświęcone zakładom

Lut 25, 2017 by

Książki poświęcone zakładom

Obstawianie meczy sportowych jest o wiele bardziej skomplikowane niż je malują – być może dojdziesz do takiego wniosku, gdy zaczniesz swoją przygodę ze sportowymi zakładami bukmacherskimi. Nie zaszkodzi wtedy wspomóc się poradami bardziej doświadczonych graczy. W sieci jest bardzo dużo for dyskusyjnych i serwisów bukmacherskich z darmowymi poradami i typami, niestety udostępniane na takich stronach informacje często są mało wiarygodne. Całe szczęście masz także do dyspozycji książki, w których zawodowi typerzy wymieniają się z czytelnikami swoją wiedzą.

Początkującym graczom polecamy zwłaszcza „Scorecasting” Moskowitza & Wertheima, „Weighing The Odds” King Yao oraz „No Easy Money” D. Nevisona. Znajdziesz tam rzetelne omówienia przykładowych meczy i sporo praktycznych porad, dzięki którym nauczysz się samodzielnego dokonywania analiz sportowych i podejmowania opłacalnych decyzji, a z czasem skutecznego inwestowania w sportowych zakładach bukmacherskich. Niektóre z tych pozycji możesz znaleźć w księgarniach internetowych, a kilka z nich jest także dostępnych w wersji polskojęzycznej.

Jeśli zapoznałeś się już z wspomnianymi pozycjami książkowymi, ale wciąż nie radzisz sobie zbyt dobrze w zakładach bukmacherskich, może zamiast tego zainteresują cię gry kasynowe takie jak ruletka, poker, baccarat, blackjack czy automaty one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj się w kasynie internetowym, a może szczęście się do ciebie uśmiechnie:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *